FIRA Barcelona - Inspirace na dovolenou

Tisk Email
Mezinárodní výstava cestovního ruchu, na které se bude prezentovat více než 1500 vystavovatelů ze 75 zemí z celého světa. Výstava se bude konat ve 3 expozičních halách výstavního centra Montjuic, a to ve dnech 16. až 19. dubna 2009.

Fira Barcelona se koná pravidelně každý rok a je určena pro širokou veřejnost, která zde má možnost se inspirovat, kam na dovolenou. Otevřeno je od 10.00. do 20.00.hodin. Cena vstupného je 8 EU ve čtvrtek a pátek a 10 EU o víkendu. Pro děti mladší 6 let je vstup zdarma.

A co vše tato akce nabízí? Prezentovat se zde budou oficiální turistické organizace, cestovní kanceláře, ubytovací zařízení všeho typu (hotely,kempy, atd.) nebo dopravci. Výstava je rozdělena do různých oblastí podle zaměření nabízeného produktu. Zastoupeny tak budou oblasti aktivní turistiky, poznávací cesty, cestovní ruch s náboženskou tématikou nebo např. cestování seniorů. Novinkou je tzv. pouštní turistika do arabských zemí, která bude ve své nabídce mít i ochutnávku typických produktů, ukázku místních zvyklostí a další zajímavé aktivity. Nelze zapomenout také na samostatné prezentace jednotlivých měst a návštěvník se zde také dozví návod, jak cestovat v době krize.

Zdroj: eTurboNews

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři