Egypt - situace je stabilní

Tisk Email

Situace v egyptských letoviscích je klidná, což potvrzuje i dnes zveřejněné upozornění Ministerstva zahraničních věcí České republiky. "Bezpečnostní situace v turistických letoviscích na kontinentálním pobřeží Rudého moře a na jižní Sinaji, jako např. v Hurghadě, Marsa Alam či Šarm al-Šajchu, je v současné době relativně klidná.

K tomuto kroku přistoupilo MZV po dlouhém vyjednávání se zástupci Asociace cestovních kanceláří České republiky vedených místopředsedou Janem Papežem.

MZV ale nedoporučuje podnikat turistické výlety mimo tato letoviska." Cestovní kanceláře pozorně sledují vývoj v celém Egyptě. Je však nezbytné dbát na pokyny místních delegátů a přímořská letoviska individuálně neopouštět".

Cestovní kanceláře informovaly, že za poslední týden se zájem o cestování do Egypta zvýšil o více než 20 procent. Klienti využívají velmi výhodných cen spojených s výborným počasím. Veškerá letoviska hlásí pro nadcházející období jasno a slunečno s denními teplotami okolo 30 stupňů a teplotou vody převyšující 26 stupňů.

Více užitečných informací o Egyptě naleznete ZDE.

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři