Dopřejte si wellness

Tisk Email

Dopřejte si wellness,  z nabídky CK si vybere každý

Potěšení a povzbuzení duše i těla potřebuje čas od času každý – a prakticky každý si ho může dopřát. Nabídka wellness či relaxačních pobytů cestovních kanceláří je totiž tak široká, že si vybere jak přetížený manažer, který je přesvědčen, že nemá čas – tak i důchodce, který má sice času dost, ale má pocit, že na takový luxus nemá peníze.

Dopřejete-li si uvolnění pro duši i tělo, necháte-li se hýčkat šikovnýma rukama masérek či hladivými prameny teplé vody, zjistíte, že nebudete potřebovat plno prášků pro spaní, ani na nervy či bolavou hlavu a klouby. Takže neutratíte o nic víc – a ještě se budete cítit komfortně, mít změnu a nové zážitky. Podzimní = mimosezónní doba navíc přináší mnohé slevy, které lze výhodně využít.

Ti, kdo věčně nemají čas, zase zjistí, že alespoň na takový třídenní relax se někdy uvolnit mohou – a že pokud se v příjemném prostředí oddají odpočinku (tomu duševnímu, tělo mohou podle potřeby naopak prohnat třeba plaváním nebo ve fitness), budou se pak moci do práce vrhnout s novými silami a novými nápady tak, že ten čas vůbec nebude ztracený, ale velmi dobře investovaný.

Relaxační a wellness pobyty pro vás cestovní kanceláře zajišťují v opravdu nepřeberné paletě. Můžete si v prakticky libovolné délce vybrat základní pobyt ve wellness hotelu či lázních, kde budete mít možnost vstupu do bazénu apod. – a teprve na místě se rozhodnout, jaké masáže, procedury, sauny, kosmetiku a jiné libůstky si dopřejete – nebo si můžete předem vybrat jeden z mnoha balíčků procedur, což bývá cenově zvýhodněno.  Další doplňování na místě se zpravidla meze nekladou, zvláště ne v mimosezóně, kdy nebývá přeplněno.

Přitom wellness pobyty se nabízejí jak v mnoha krásných místech České republiky, tak i v termálních lázních Slovenska či Maďarska.

V tomto období si tam navíc můžete užít vinobraní či posvícenské hody.

Kontakty na cestovní kanceláře a cestovní agentury, které vám ochotně s výběrem poradí a pomohou, najdete na http://www.ackcr.cz/clenove .

 

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři