Dominikánská republika na veletrhu MADI

Tisk Email

Zastoupení národní turistické centrály Dominikánské republiky se oficiálně představí na veletrhu cestovního ruchu MADI, který se již tradičně bude konat v Praze ve dnech 3. – 5. listopadu 2009.

Na začátku června 2009 zahájila v regionu střední a východní Evropy svoji činnost Národní turistická centrála Dominikánské republiky. Mezi hlavní aktivity bude spadat propagace Dominikánské republiky jako atraktivní turistické destinace nejen pro turisty z České republiky.

Pro hlavní středoevropské sídlo Národní turistické centrály Dominikánské republiky byla pro svou výhodnou polohu vybrána Praha. Z České republiky budou koordinovány také veškeré akce i v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Hlavní aktivity zastoupení se v blízké době rozšíří také na další země střední a východní Evropy.

„Pro otevření zastoupení právě v České republice jsme se rozhodli pro její strategické místo v oblasti cestovního ruchu ve střední a východní Evropě. Svým působením právě v tomto regionu chceme více podpořit stále zvyšující se zájem o dovolenou v Dominikánské republice“, říká Leila Berquis Boasier, ředitelka pro střední a východní Evropu

Ve dnech 3. – 5. listopadu 2009 se Dominikánská republika přestaví na již 16. ročníku mezinárodní výstavy cestovního ruchu a hotelnictví MADI, která se uskuteční na výstavišti Letňany v Praze. Veletrh každoročně navštíví velké množství odborníků z řad cestovních kanceláří, hotelů a národních turistických centrál. Zastoupení Dominikánské republiky se zde na tomto veletrhu bude prezentovat poprvé.

„Pro návštěvníky veletrhu jsme kromě zajímavých informací o Dominikánské republice připravili také poutavý program. Ráda bych vás všechny pozvala k návštěvě našeho stánku číslo 114,“ shrnuje Leila Berquis Boasier, ředitelka pro střední a východní Evropu.

O zastoupení Národní turistické centrály Dominikánské republiky

Kancelář národní turistické centrály Dominikánské republiky je přímým zastoupením Ministerstva pro cestovní ruch Dominikánské republiky. Celosvětově má Dominikánská republika 20 poboček včetně pobočky v České republice.

O Dominikánské republice

Dominikánská republika patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Karibské oblasti a zabírá přibližně 2/3 ostrovu Hispaniola, který se nachází jihovýchodně od Floridy. Tato španělsky hovořící destinace je hned po Kubě, druhou největší zemí, která se nachází v Karibském moři. Geografie země je velmi různorodá neboť zde najdeme nekonečně dlouhé panenské pláže, tropické pralesy, a horské oblasti. Cestovní ruch patří mezi nejrychleji rostoucí průmysl v zemi. Dominikánská republika má čtyři hlavní turistické oblasti, kterými jsou Puerto Plata- Cabarete-Sosua, La Romana-Bayahibe, Samana-Las Terrenas, Boca Chica-Juan Dolio and Punta Cana.

Kontakt:

Leila Berquis Boasier
Dominican Republic Tourism Office
Štěpánská 611/14
110 00 Praha 1

Tel.: +420 222 231 078
Email: prague@dodominicanrepublic.com
Web: www.godominicanrepublic.com

Kontakt pro média:

Destination Marketing
Podnikatelská 565
190 11 Praha 9

Tel.: +420 246 082 232
Email: katerina.rotterova@destmark.eu
Web: www.destmark.eu

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři