Den Středočeského kraje

Tisk Email

Za symbolické vstupné 1,-Kč  na Vás čeká na státní svátek, v pátek 28. října bohatý program.

Místo konání: Regionální muzeum Mělník - nám. Míru 54

V malém sále si můžete prohlédnout výstavu "Poklady" z muzejního depozitáře a třeba tam najít předměty svého dětství či ty, které jste sami do muzea věnovali. Vystaveno je zde od všeho trochu, muži si prohlédnou např. vojenské doplňky, ženy lékárenské pomůcky i textilní dekorace. A děti? Pro ně máme  např. vycpaná exotická zvířátka či historické hračky. Výstava Vám může nabídnout pouze v tento den např. mumii kočky, kladívko, kterým se poklepalo na základní kámen MKD a další zajímavosti.

Ve velkém sále muzea bude probíhat program k výstavě Ochrana přírody v CHKO Kokořínsko. Nejen, že vystoupáte k Pokličkám a dozvíte se jak vznikly, postavíte si roubenku a prohlédnete si její typické prvky, ale uvidíte i živé zástupce obojživelníků. Dozvíte se i mnoho zajímavého o životě zvířat i rostlin. Víte jaká je naše nejznámější a nejkrásnější orchidej? Který pavouk si nestaví sítě? V nočním Kokořínském dole na vás čeká překvapení!

Můžete také navštívit regionální expozici, vinařství, přírodu Mělnicka nebo staré mechanické hračky, a historické kočárky a vozítka. Pro děti je připravena výtvarná zvířátková dílnička, kde si mohou za pomoci lektorky a a za drobný poplatek vyrobit zvířátkové dekorace.

V kavárně i ve vstupních prostorách uvidíte výtvarné práce dětí ZUŠ Mšeno a MŠ Zvoneček Mělník k výstavě Ochrana přírody v CHKO Kokořínsko. V kavárně se lze občerstvit také teplými i studenými nápoji alko i nealko a k tomu zakousnout slanou či sladkou dobrotu.

Otevřeno od 9,00 - 17,00 hod.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

Hlavní mediální partneři: