Den ptactva a klubový večer v Zoo Jihlava

Tisk Email

Den Ptactva v Zoo Jihlava již tuto neděli! 

Zoo Jihlava pořádá již tradiční Den ptactva na apríla, tedy v neděli 1. dubna od 10:00 do 15:00 hodin. Pestrý doprovodný program o ptácích připravili zaměstnanci zoo a členové ČSOP Jihlava. Návštěvníci se mohou těšit na první letošní letové ukázky sov a dravců v 11 a ve 14 hodin. Pro zájemce budou připraveny ukázky ptačích budek, nebo výtvarné dílničky v centru PodpoVRCH. Zejména děti si budou moci projít ptačí stezkou s názvem „Na křídlech kolem světa“, na které je bude čekat spousta úkolů a hádanek.  Ve 13 hodin bude před expozicí Babiččin dvoreček vystupovat dětský pěvecký soubor Šípek.

Tak jako každý rok budou mít nositelé ptačího příjmení na Den ptactva 50% slevu na vstupném do zoo (dospělí zaplatí 55,- Kč, děti 30,- Kč) a mohou se zúčastnit losování o perníkovou ptačí budku a další ornitologické ceny. Protože ptákem roku 2017 je sýček obecný, tak budou mít všichni Sýčkovi a Sýcovi vstup do zoo zdarma.

V letošním roce při oslavě Dne ptactva 1. dubna 2018 proběhne jubilejní 20. slet návštěvníku ptačím příjmením do Zoo Jihlava. Za těchto dvacet roků přiletělo do jihlavské zoo celkem 3045 nositelů ptačího příjmení. 

Velké i malé kočky v hledáčku fotografa – klubový večer

Zoo Jihlava zve všechny zvídavé návštěvníky a milovníky kočkovitých šelem na zajímavé setkání s dobrodruhem a fotografem Vladimírem Čechem ml. na poutavé vyprávění o kočkách. Návštěvníci se mohou nechat provést jeho trochu netradiční cestou od fotografování milovaných tygrů, vzácných lvů indických, tajuplných jaguárů, až po stopování rysů pomocí speciálních fotopastí v pohraničních lesích naší republiky.

Akce se koná ve vzdělávacím centru PodpoVRCH ve čtvrtek 5. dubna od 17 hodin. Vstupné na akci je 40,- Kč. Každý účastník obdrží drobný dárek.

Martin Maláč
tiskový mluvčí
malac@zoojihlava.cz

+420 736 631 856

 
Hledání členů

Kalendář akcí

8. srpna 2019
Zasedání Představenstva ACK ČR

25. září 2019
Odborný seminář ACK ČR: Jak správně komunikovat a řešit krizové situace v cestovním ruchu
Přihláška zde.

15. října 2019
Odborný seminář ACK ČR: Jaké má CK právní možnosti při problémech s dopravou?
Přihláška zde.

19. listopadu 2019
Valné shromáždění ACK ČR
Přihláška zde.

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři