Cipískoviště 2009 - Písek, voda, vzduch

Tisk Email
Nevíte kam vyrazit se svými dětmi o víkendu? Doporučujeme návštěvu města Písek, které připravilo akci pro celou rodinu.

Zahájení letní turistické sezóny v Písku doprovodí, jak už se stalo tradicí, CIPÍSKOVIŠTĚ. Akce, v jejímž středu stojí tvorba obřích soch z písku v Písku, se bude konat o prodlouženém víkendu 15. - 17. května.

O pískové sochy se postarají jak profesionální výtvarníci, tak jejich učedníci z řad veřejnosti. I letos je totiž plánován workshop pro malé i velké. CIPÍSKOVIŠTĚ doprovodí řada kulturních a zábavných akcí pro celou rodinu. Záměrem pořadatelů, v jejichž čele stojí Odbor kultury a cestovního ruchu Městského úřadu v Písku, je soustředit akci maximální možnou měrou k řece Otavě. „Písek, voda, vzduch" je totiž ústředním motivem CIPÍSKOVIŠTĚ 2009.

Závody dračích lodí „Draci mezi mosty" a Pískové tvůrčí dílny pro starší děti a dospělé, to jsou akce, které na CIPÍSKOVIŠTI 2009 podléhají registraci. Zájemci se mohou přihlásit skrze registrační formulář na stránkách www.cipiskoviste.cz . Zároveň tam najdou podrobnosti o programu letošního Zahájení letní turistické sezóny v Písku.

(Zdroj: Infocentrum Písek)

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři