Cestovní kanceláře reagují na situaci v Egyptě

Tisk Email

Cestovní kanceláře reagují na situaci v Egyptě

Cestovní kanceláře prakticky ihned po vypuknutí nepokojů v Káhiře zrušily zájezdy a výlety směřující do tohoto města a následně i do oblasti Luxoru.

V letoviscích na březích Rudého moře je zatím klid, turisté si užívají dovolenou bez problémů.

Vzhledem k tomu, že vývoj situace nelze předvídat, rozhodly se velké cestovní kanceláře v čele s největším českým touroperátorem na Egypt – Exim Tours zrušit do 15.2. odlety do Egypta s tím, že  cestovní kancelář turistům nabídne bezplatné překnihování

na jinou destinaci či jiný termín dle jejich výběru za aktuální platné ceny. V případě, že si klienti ani jednu z těchto možností nevyberou, budou jim vráceny finanční prostředky.

Pro klienty, kteří již v Egyptě jsou v bezpečí svých hotelů, kancelář vypraví v průběhu tohoto víkendu (5. a 6.únor) letadla k návratu; klienti se tak budou vracet do České republiky v původních termínech.

Cestovní kanceláře situaci v Egyptě pečlivě sledují, prostřednictvím svých zaměstnanců, obchodních partnerů a úřadů přímo na místě. Průběžně ji vyhodnocují a jsou připraveny na její vývoj adekvátně reagovat.  

Pokud by to situace vyžadovala, je EXIM tours technicky připraven odvézt klienty dříve.

 O uskutečnění zájezdů s pozdějším termínem bude rozhodnuto podle vývoje situace.

 

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři