„Březen – do zoo vlezem“

Tisk Email

Všichni zvířecí obyvatelé a zaměstnanci zvou návštěvníky během jarních prázdnin na Vysočině, tedy od soboty 2. března do neděle 10. března, do Zoo Jihlava.

A co návštěvníky čeká? Mohou se ohřát při předjarní procházce zoologickou zahradou a při tom se potrénovat ve velkém jarním soutěžním kvízu. Třemi hlavními cenami jsou: speciální prohlídka s průvodcem pro rodinu (2 dospělí + 2-3 děti), velký zvířecí plyšák, nebo kreditní permanentní vstupenka do Zoo Jihlava. Soutěžní kupony najdou návštěvníci na pokladnách zoo a odpovědi mohou hledat v šesti vyhřívaných pavilonech zoo – u žiraf, na australské farmě, v pavilonu velkých koček, u drápkatých opic na Haciendě Escondido, u gibonů a v tropickém pavilonu.

Navíc od pondělí 4. 3. do pátku 8. 3. budou probíhat mimořádná komentovaná krmení u medvědů malajských v 11 hodin a u tuleňů obecných ve 14 hodin.

V jihlavské zoo je navíc k vidění již pěkná řada mláďat. Například dvě antilopy nyaly nížinné, kusu liščí, dvojčata tamarínů bělovousých, nebo osm jehňat ovcí valašských.

Kontaktní osoby pro média:

Martin Maláč

tiskový mluvčí, Zoo Jihlava

Mobil: 736 631 856,
email: malac@zoojihlava.cz

Mgr. Martina Rychetská

PR manager, DENDRIT s.r.o.

Tel: 567 301 011, mobil: 731 110 557,

email: mrychetska@dendrit.cz

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři