Brač v první desítce světových ostrovů nejvhodnějších pro život

Tisk Email

Časopis "Islands" (Ostrovy) nedávno zařadil chorvatský ostrov Brač mezi desítku ostrovů světa nejlepších pro život. Jedná se o specializovaný časopis, který je k dostání po celém světě.

V první desítce se mimo Brače nachází Big Pine Key na Floridě, řecká Kréta, Maui na Havaji, Palu v Tichém oceánu, Curacao na Holandských Antilách, Nevis v Karibském souostroví, Waiheke na Novém Zélandu, malajský Lomgakwi a Grand Cayman v Karibském moři.

Brač je zařazen na seznam mimo jiné díky čistému moři a ovzduší. Jedná se o jeden z největších a nejhezčích dalmátských ostrovů s velkým počtem olivovníků a překrásnými čistými a oblázkovými plážemi - uvádí "Islands".

Spojení ostrova a moře je výborné a bohatá gastronomická nabídka se zakládá na čerstvých rybách, mušlích, domácím jehněčím a sýru. Časopis chválí i "černé" víno Plavac. Život na Brači není uspěchaný a plyne přiměřeným tempem. Zdroj: HTZ

Hledání členů

Kalendář akcí

16. května 2019
Zasedání Představenstva ACK ČR

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři