Bohatý adventní program v pivovarském muzeu v Plzni

Tisk Email

Stejně jako vloni, připravilo i letos plzeňské Pivovarské muzeum  lákavý program pro zpestření předvánočního času. Již tradičně to bude setkání s lidovými zvyky a výrobky, které se snoubí s atmosférou unikátně zachovaného středověkého právovárečného domu, ve kterém muzeum sídlí. Kromě toho na všechny čekají zábavná „vánoční“ klání, dárek a speciální snížené vstupné.

Pivovarské muzeum v Plzni – 11. a 12. prosince

Každý, kdo o třetím adventním víkendu zavítá do Pivovarského muzea, bude mít možnost nasát předvánoční atmosféru prostřednictvím rozverných aktivit a perníčkové dílně.

Rozhodli jsme se pokračovat v tradici předvánočního programu v Pivovarském muzeu. Jednak jsme vyhlásili oblíbenou Soutěž o nejkrásnější vánoční perníček, která trvá téměř celý prosinec, a dále jsme připravili pestrý víkendový program,“ říká Tomáš Raboch z Plzeňského Prazdroje.

Každý návštěvník bude mít možnost zapojit se do soutěží jako jsou stromek otázek, lovení kapra nebo stavění pivovarského soudku. Návštěvníci si mohou také vyrobit ozdobu na vánoční stromeček z nejrůznějších materiálů nebo ozdobit vánoční perníčky. Ty si odnesou domů, nebo je přihlásí do naší soutěže o nejkrásnější perníček,“ dodává Tomáš Raboch.

Návštěvníci, kteří se do zapojí do aktivit, se mohou těšit na dárek od Plzeňského Prazdroje. Na starší 18 let čeká ochutnávka piva Pilsner Urquell. Vše za speciální snížené vstupné 40,- Kč, v sobotu a neděli 11. a 12. prosince od 10 do 18 hodin. K zakoupení bude občerstvení a nápoje pro zahřátí.

Soutěž o nejkrásnější vánoční perníček trvá až do 19. prosince a své originální perníčky přihlásí soutěžící tak, že je přinesou do Pivovarského muzea, Veleslavínova ulice, Plzeň. Vyhlášení vítězného perníčku se bude konat 20.prosince.

Den pro seniory v Pivovarském muzeu

Stalo se již tradicí, že Pivovarské muzeum v prosinci otevírá své brány všem zájemcům z řad seniorů. Letošní rok není výjimkou, proto pro ně 17. prosince nabízí Pivovarské muzeum bezplatný program.

Pozvánka ZDE.

Kontakt:
Jitka Froydová
Pivovarské muzeum
Veleslavínova 9, 301 14 Plzeň
Tel: 377 235 574
E-mail: muzeum@pilsner.sabmiller.com
www.prazdrojvisit.cz

 

 

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři