Bělorusko: Informace pro návštěvníky MS v ledním hokeji

Tisk Email

Mistrovství světa v ledním hokeji 2014 se koná od 9. do 25. května 2014 v Bělorusku. Oficiální účastníci soutěže i zahraniční fanoušci mohou do Běloruska přicestovat bez víza, a to v období od 25. dubna 2014 do 31. května 2014:

-  Oficiální účastníci Mistrovství (sportovci, trenéři, rozhodčí, ředitelé Mezinárodní a národních hokejových federací, akreditovaní novináři) mohou přicestovat na základě zařazení do seznamu oficiálního akreditačního systému Mezinárodní hokejové federace.

-   Fanoušci mohou přicestovat na základě originální nebo elektronické vstupenky na utkání Mistrovství. Jedna vstupenka bude platit pro jeden vstup do Běloruska jedné osoby. Vstupenky budou mít unikátní číslo a budou registrovány v databázi vstupenek. Vstupenku je nutno uchovat i pro kontrolu při odjezdu.

Bezvízové opatření se ale nevztahuje na Rusko, pro cestu do Běloruska přes Rusko (vč. letištního transferu) je proto nutné si opatřit ruské tranzitní vízum.

Pro návštěvníky Mistrovství, kteří by chtěli pobyt v Bělorusku spojit s turistikou a přicestovat před 25. dubnem či odcestovat po 31. květnu, platí obvyklý vízový režim, tzn. je potřeba požádat o vízum na Velvyslanectví Běloruska v Praze.

Více informací je možno získat na stránkách Velvyslanectví České republiky v Minsku ZDE.

Zdroj: MZV

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

Hlavní mediální partneři: