Asiana, spol. s r. o. hledá: inezrát na pracovní pozici Referent/ka cestovní agentury – Praha

Preferujete stabilní zázemí a zavedenou firmu? Jste pečliví a pracovití, ovládáte cizí jazyky? Potom hledáme právě vás!

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Rezervace ubytování, pronájem aut, uzavírání cestovního pojiątění,
  • práce s rezervačními systémy v angličtině,
  • komunikace s klienty a dodavateli v českém i anglickém jazyce,
  • řešení nestandardních a urgentních situací,
  • závěrečná fakturace a práce s účetním systémem.

 POŽADUJEME:

  • Minimálně SŠ vzdělání,
  • dobrou znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou,
  • výborná znalost ČJ,
  • vynikající organizace práce, stresová odolnost,
  • výborné komunikační schopnosti a vystupování,
  • smysl pro odpovědnost.

NABÍZÍME:

  • Práci pro známou společnost, patřící k lídrům ve svém oboru,
  • vstřícné pracovní prostředí,
  • pravidelné firemní akce,
  • motivující platové ohodnocení,
  • provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/sluľby
  • vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • HPP, nástup moľný ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete prosím životopis na adresu i.kovarova@letuska.cz

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

Veletrhy

Přihlaste se na:

Hlavní mediální partneři