Aktuální situace v Thajsku

Tisk Email

Dle sdělení Velvyslanectví ČR v Bangkoku dochází k postupnému obnovování mezinárodních letů z bangkokského letiště Suvarnabhumi.

Odbavování cestujících k těmto letům však i nadále probíhá mimo prostory letiště na určených místech v Bangkoku. Dle zatím neoficiálních informací je možné očekávat obnovení plného provozu letiště již 5. 12. 2008.

V souvislosti s dopravní krizí, ke které došlo v důsledku blokády bangkokských letišť, se na české velvyslanectví v Bangkoku obrátilo více jak 400 českých občanů se žádostí o pomoc. V současné době velvyslanectví eviduje přibližně 100 osob, jejichž odlet z Thajska je zpožděn.

Ministerstvo zahraničních věcí na základě těchto informací zmírnilo aktuální doporučení k cestám do Thajska a v současnosti doporučuje českým občanům vyhnout se cestám do Bangkoku a přes Bangkok.

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři