55. Mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec (19. 8. 2009 - 23. 8. 2009)

Tisk Email

Mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec se za dlouhá léta konání stal jedním z nejvýznamnějších festivalů nejen v České republice, ale i v Evropě. V pěti programových dnech se v 15 samostatných programových blocích představí soubory z celého světa a promění město ve střed folklorního světa.

Letos již 55. ročník proběhne opět v krásném přírodním areálu, kde během pěti festivalových dní a nocí budete moci sledovat tradiční lidové tance nejen domácích, ale také, pro nás Evropany, souborů mnohdy téměř neznámých exotických zemí.

Udržet tak mohutnou akci na kvalitní úrovni jak po stránce obsahové, tak i organizační stojí spousty úsilí a energie. Že se toto daří, tomu svědčí i fakt, že je festival od roku 1997 zařazen jako jeden z hlavních festivalů, které budou každoročně pořádány pod patronací mezinárodní organizace lidového umění I.O.V., patřící pod statutem B do UNESCO.

Letos se v programech představí zahraniční soubory z Bolívie, Číny, Chorvatska, Itálie, Izraele, Mexika, ostrova Santiago, Peru, Polska, Řecka, Slovenska, Španělska, Turecka a tuzemské soubory Ondráš z Brna, Ratiškovská Dolina z Ratiškovic, Rusavjan z Rusavy, Vsacan ze Vsetína a dětské soubory Děcka ze Skoronic, Červánek z Hradce Králové, Špindleráček ze Špindlerova Mlýna a domácí soubor Hadářek. Více o programu ZDE.

Zdroj: Folklorní sdružení ČR + ACK ČR

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři