Švýcarsko: otevírá hranice pro turisty z České republiky od 15. 6. 2020

Tisk Email

Negativní test ani karanténa není vyžadována při příjezdu do Švýcarska ani při návratu zpět do České republiky. V prostředcích Švýcarského dopravního systému jsou roušky doporučené, ale ne povinné. Podívejte se na naše aktualizované informace k cestám do Švýcarska na MojeSvycarsko.com.

Švýcarsko chce svým hostům připravit příjemnou a bezpečnou dovolenou a certifikuje proto hotely, restaurace, veřejné dopravce a lanovky označením Clean & Safe. Aktuálně je zde aktivních již 900 organizací. Magazín Forbes také ve svém žebříčku označil Švýcarsko za nejbezpečnější zemi pro cestování v současné době.

Naše speciální tipy pro nadcházející léto najdete níže, pozveme vás do regionu Jungfrau, do Wallisu, na výlet vlakem Rhétské dráhy, ale i na Aletschský ledovec.

Více informací nalezente zde:https://crm.stnet.ch/crm/service/nlweb?bpid=1349572862&mid=353&nlid=1440826376&language=cs&chk=fX3V2FOPV2

Šťastnou cestu do Švýcarska přeje

© Switzerland Tourism, ℅ HST Obchodní komora Švýcarsko – Česká republika, Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, Česká republika

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři