Stánek Asociace na veletrhu GO & Regiontour 2009 v Brně

Tisk Email
Od čtvrtka 15. ledna až do neděle 18. ledna 2009 naleznete na Výstavišti v Brně v rámci veletrhu GO & Regiontour 2009 v pavilonu F č. 054 stánek Asociace. Zde je připravena možnost konzultací pro všechny odborníky z cestovního ruchu a také máte možnost se setkat se zástupci Asociace.
Stánek na GO 2009
Zájemci se mohou dozvědět nejen odpovědi na odborné dotazy. Mohou se také informovat o službách Asociace a výhodách členství v ní. Pro všechny je zde také připraven Průvodce pro cesty s cestovními kancelářemi a agenturami. Jedná se o brožuru, která srozumitelným způsobem informuje veřejnost o tom, jak vybírat dovolenou a na co si při výběru dát pozor. Členský adresář uvnitř je samozřejmostí.
Přijďte si pro odborné informace, sdělit nám Vaše aktuální problémy nebo si prostě jen s námi popovídat. Těšíme se na Vás !
Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

Hlavní mediální partneři: