Španělsko: označení turistických zařízení ‘Responsible Tourism’

Tisk Email

19.06.20. Odbor pro cestovní ruch španělského ministerstva pro průmysl, obchod a cestovní ruch, společně se španělskou centrálou pro cestovní ruch, vytvořily označení ‘Responsible Tourism’ pro všechna turistická zařízení, která dodržují hygienické a sanitární požadavky pro zabránění a snížení možné nákazy COVID-19, které stanovilo španělské ministerstvo zdravotnictví na základě návrhu španělských cestovních kanceláří a agentur.

Označení musí být viditelně vylepeno a zařízení musí splňovat podmínky stanovené ministerstvem zdravotnictví. Je bezplatné s povinností každoroční obnovy.

Podle vyjádření vedoucí odboru pro cestovní ruch, Isabel Oliver, se jedná o získání důvěry zákazníků a zajištění bezpečnosti, a to jak pro domácí, tak i zahraniční turisty. Kromě toho slouží jako symbol pro jednoduchou identifikaci těch zařízení, která plní stanovené hygienické požadavky.

22.06.2020

Zdroj: 
OET Vídeň - Španělská centrála

TZ: Distintivo Turismo Responsable okTisková zpráva Španělsko označení_2

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři