Průzkum u CK/CA v rámci výzkumu Technologické agentury České republiky (TAČR)

Tisk Email

Vážená paní, Vážený pane,

rádi bychom se na Vás obrátili s žádostí o spolupráci na výzkumu Technologické agentury České republiky (TAČR) realizovaný pod záštitou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Cílem výzkumu je podpořit implementaci nástrojů procesního řízení do systémů řízení organizací působících v cestovním ruchu jako jsou hotely, cestovní kanceláře, cestovní agentury a organizace destinačního managementu, a tím zvýšit jejich efektivitu a kvalitu poskytovaných služeb. 

Na základě tohoto výzkumu bude vytvořen procesní model, který bude těmto organizacím k dispozici, budou si ho moci implementovat a tím zefektivnit práci, a rychleji a pružněji reagovat na případné změny v organizaci. Toto se může hodit zejména v nejistých časech, jako jsou tyto. Vašimi odpověďmi pomůžete k vytvoření reálné podoby tohoto modelu.

Vyplnění dotazníků Vám zabere pouze 10-15 minut Vašeho času, ale do budoucna může mnoho času ušetřit díky správně zavedeným procesům.

http://pruzkum.fame.utb.cz/

Předem děkuji za Váš čas a pomoc.

za tým projektu

Ing. Zuzana Vaculčíková, Ph.D.
Fakulta managementu a ekonomiky
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
vaculcikova@utb.cz

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři