POZOR! Přihláška do I. ročníku soutěžní přehlídky tištěných turisticko propagačních materiálů o „Turistickou informaci roku 2016“ a „Zpravodaj roku 2016“

Tisk Email

Zlatý pruh Polabí, o.p.s., A.T.I.C. ČR spolu s VLL, a.s., ČCCR, SMO, ACK ČR, ATUR CZ a partnery vypisuje I. ročník soutěže „O turistickou informaci roku 2016“ a „Zpravodaj roku 2016“.
Jde o soutěžní přehlídku turistiko-propagačních materiálů (tiskovin) v českém jazyce, která bude probíhat v rámci veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY dne 21. 4.- 24. 4. 2016 v Lysé nad Labem v následujících kategoriích:

„O turistickou informaci roku 2016“

Kategorie:

  • Trhací mapy – jednoduchá mapa města, případně okolí, která je v TIC rozdávána zdarma
  • Turistický průvodce – který je určen pro turisty k poznání příslušné destinace
  • Propagační leták - propagační letáky, převážně ve formátu DL, ale je možný i jiný formát, které jsou distribuovány zdarma
  • PR materiály - reprezentativní propagační letáky určené převážně pro partnery
  • Publikace - publikace určené k prodeji se zaměřením na cestovní ruch
  • Turistické noviny (periodický speciál cestovního ruchu) - tištěné materiály určené široké veřejnosti k informovanosti o turistické nabídce v okrese, kraji, destinaci a ČR
  • Slevové karty (kompletní balíček) - jedná se o balíček "slevových či věrnostních karet" s tištěnými materiály určených k propagaci těchto produktů
  • Nástěnné, stolní a kapesní kalendáře - jednotlivé kalendáře nebo sada kalendářů pro rok 2016
  • Tištěné katalogy cestovních kanceláří a agentur - propagační katalogy cestovních kanceláří a agentur určené pro konečného zákazníka v roce 2016

„Zpravodaj roku 2016“

Kategorie:
Zpravodaje měst a obcí
- periodický zpravodaj, noviny, apod. měst a obcí vydané v roce 2015

Vyhlášení výsledků v jednotlivých kategoriích včetně speciálních ocenění proběhne v rámci "galavečeru" veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY v Lysé nad Labem dne 22. dubna 2016 od 19:00 hodin v areálu výstaviště.

Během soutěžní přehlídky budou probíhat "tematické semináře" (tvorba propagačních matriálů, výběr fotografií, psaní textu, tvorba slevových a věrnostních karet apod.).

Poplatek vč. DPH za přihlášení do jednotlivých kategorií je vždy uveden v samotné přihlášce a obsahuje (V případě přihlášení do více kategorií platí volný vstup za kategorii pro jednu osobu tj. 1 kategorie = 1 osoba):

volný vstup pro jednu osobu v rámci konání veletrhu Regiony České republiky 2016
volný vstup pro jednu osobu na "tematické semináře"
volný vstup pro jednu osobu na "galavečer"

Vyplněnou přihlášku se dvěma kusy přihlášených propagačních materiálů - souborů dle kategorie (1x pro hodnotící komisi, 1x pro výstavu soutěžních materiálů pro veřejnost v rámci veletrhu) odešlete na níže uvedenou adresu do 15. března 2016. Na obálku napište heslo "TIR-ZR 2016".

Zlatý pruh Polabí, o.p.s.
Turistické informační centrum Poděbrady
Jiřího náměstí 19, 290 01 Poděbrady

Úhradu registračního poplatku proveďte na účet Zlatého pruhu Polabí, o.p.s., č. ú. 30015- 493399389/0800 , variabilní symbol - vaše IČ, do 20. března 2016, po připsání částky na účet Zlatého pruhu Polabí, o.p.s. Vám bude zaslán daňový doklad.

POZOR, před odesláním si přihlášku vytiskněte a jeden výtisk vložte k propagačním materiálům a druhý si založte pro případ kontroly fakturace či možné reklamace!!!!!!!

Uzávěrka přihlášek je 15. března 2016 do 17:00 !!!!!!!!

elektronická příhláška zde: https://www.survio.com/survey/d/Q6V7J5O8O1J5Q2U2U#.Vl7QCksnh5A.email

Děkuji všem za vyplnění a zaslání přihlášky do této soutěže.
Pavel Hlaváč, ředitel
Zlatý pruh Polabí, o.p.s.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

Hlavní mediální partneři: