Pozvánka na prezentaci sekce památek a významných turistických cílů ACK ČR

Tisk Email

 

Dovolujeme si Vás pozvat na první prezentaci sekce památek a významných turistických cílů pro cestovní kanceláře a cestovní agentury, která se bude konat dne 17. března od 11 hodin v koncertním sále v Domě U Kamenného zvonu, Staroměstské náměstí 13, Praha 1.

Přestavíme Vám nejvýznamnější výstavní projekty podzimu roku 2010  a zimy 2010/11 a věříme, že Vám pomohou obohatit programovou nabídku pro zahraniční i domácí návštěvníky Prahy a současně přilákat do Prahy více návštěvníků.

V průběhu této akce se uskuteční prohlídka běžně nepřístupného románského podzemí Domu U Kamenného zvonu s odborným výkladem. V případě Vašeho zájmu o tuto akci si, prosím, rezervujte místo na e-mailu jolana@accommodation.cz. Vaši rezervaci obratem potvrdíme. Počet míst je omezen.

Prvním projektem je výstava Královský  sňatek, Eliška Přemyslovna a Jan Lucemburský, která se bude konat v termínu od 4.11.2010 do  6.2.2011 v Domě U Kamenného zvonu.

Výstava se uskuteční při příležitosti sedmistého výročí nástupu Jana Lucemburského na český trůn následně po jeho sňatku s českou princeznou Eliškou Přemyslovnou (1.9.1310 ve Špýru, korunovace manželů 7.2.1311 v Praze).

Další výstavu pořádá Národní galerie v Praze ve spolupráci se Správou Pražského hradu u příležitosti čtyřstého výročí narození Karla Škréty. Výstava Karel Škréta (1610 - 1674): Doba a dílo se uskuteční v termínu  24. 11. 2010 - 10. 4. 2011 ve Valdštejnské jízdárně a v Jízdárně Pražského hradu v Praze. Tato výstava bude vůbec nejrozsáhlejší přehlídkou tohoto významného umělce, zakladatele barokního malířství v Čechách.

Poslední představovaná výstava „Pražské výletní restaurace“ se bude konat v hlavní budově Muzea hlavního města Prahy v termínu od  22.9.2010 do 20.3.2011.

Dr. Jolana Myslivcová
předsedkyně sekce

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři