MMR a Keňa - Dohoda o spolupráci v oblasti cestovního ruchu

Tisk Email

Keňský ministr cestovního ruchu Hon. Najib Mohamed Balala podepsal „Dohodu o spolupráci v oblasti cestovního ruchu mezi Ministerstvem cestovního ruchu Keňské republiky a Ministerstvem pro místní rozvoj ČR“.

Vloni v červnu přijel do České republiky keňský ministr cestovního ruchu Hon. Najib Mohamed Balala, aby zmapoval zájem českých turistů a touroperátorů o cestování do Keni, která nabízí safari do divoké přírody, vodní sporty v  teplých vlnách Indického oceánu, golfový ráj i historickou památku zapsanou v seznamu UNESCO - město Lamu.

Letos přijel již s konkrétním posláním, podepsat „Dohodu o spolupráci v oblasti cestovního ruchu mezi Ministerstvem cestovního ruchu Keňské republiky a Ministerstvem pro místní rozvoj ČR“.  Dne 28.4. 2010 dohodu podepsal.

Cílem dohody je rozvoj oboustranných vztahů v oblasti cestovního ruchu za účelem získání informací a zlepšení vzájemného poznání života a kultury obou národů. V rámci dohody bude možné podpořit spolupráci prostřednictvím vzájemné propagace na veletrzích a výstavách, výměnou statistických údajů, ale i v pořádání konferencí a výstavních sympozií.

Do Keni vycestovalo letos v lednu a únoru 1 429 českých turistů, což je o 50 % více než v loňském roce.

Zdroj: Keňská turistická centrála, www.travel-marketing.cz

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři