Jednání předsedy Asociace s novým ministrem

Tisk Email
(Praha, 9. února 2009) Tisková zpráva Ministerstva pro místní rozvoj - Minulý pátek se na ministerstvu pro místní rozvoj uskutečnilo jednání ministra Cyrila Svobody s Viliamem Sivkem, předsedou Asociace cestovních kanceláří České republiky.

Hlavním tématem setkání bylo navázání kontaktů mezi Asociací cestovních kanceláří ČR a novým ministrem pro místní rozvoj. „Sektor cestovního ruchu je pro mě jednou z priorit a přikládám mu velkou důležitost," uvedl po jednání ministr Cyril Svoboda.

V průběhu jednání se mimo jiné debatovalo o možnosti snížení DPH u gastronomických služeb nebo o sporných pasážích v připravovaném Občanském zákoníku - především v části týkající se „náhrady újmy za ztrátu radosti z dovolené".

Schůzky se rovněž zúčastnil náměstek pro cestovní ruch Jiří Koliba a ředitelka příslušného odboru Blažena Křížová. (zdroj tiskové odd. MMR)

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři