International Luxury Travel Market (ILTM)

Tisk Email

 

International Luxury Travel Market (ILTM) je mezinárodní veletrh zaměřený na luxusní turistiku.

Letos se tento prestižní veletrh, který je určen pouze pro odbornou veřejnost, koná v termínu 8. - 11. prosince 2008 ve francouzském Cannes. Součástí programu je tzv. ILTM Future Forum - konference, na které si mohou účastníci poslechnout přednášky specialistů na exkluzivní cestování. V následujících dnech mají vystavovatelé možnost prezentovat své produkty a účastnit se předem domluvených schůzek s ostatními partnery. Dodržování těchto schůzek je přísně kontrolováno, což zvyšuje úroveň a prestiž veletrhu. Na ILTM jsou přítomna také odborná média, která se orientují na cestovní ruch. Zástupcem České republiky je agentura CzechTourism.

Na závěr ještě malá zmínka o obdobné události na asijském kontinentu. Zde proběhne Asia Luxury Travel Market 2009 (ALTM), který se bude konat v Shanghai 15. - 18. června 2009.  

Více informací o ILTM ZDE

 

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři