Co s udělováním českých víz v Kyjevě

Tisk Email

Co s udělováním českých víz v Kyjevě

Předseda ACK V.Sivek požádal ministra zahraničních věcí o řešení situace, kdy ZÚ Kyjev přestal od března udělovat ukrajinským CK akreditace k českým vízům, což znehodnocuje veškerý nábor turistů do ČR, zvl. v době krize, kdy ostatní země prezentují turistům naopak výhody. O podporu v této věci požádal ministra pro místní rozvoj.
Jeho odpověď naleznete níže. ACK očekává, že od ministerstva zahraničí obdrží jasnou zprávu, kdy přestanou uvedené technicko-organizační záležitosti blokovat rozvoj incomingu do České republiky v tom směru, že ukrajinské cestovní kanceláře, které se nově rozhodly zařadit do své nabídky Českou republiku, nemají šanci získat pro své turisty víza. Tím je znehodnoceno náborové úsilí českých cestovních kanceláří a výdaje na účasti na veletrzích, workshopech a road show.

icon Dopis MMR - víza Ukrajina (317.4 KB) 

Hledání členů

Kalendář akcí

16. května 2019
Zasedání Představenstva ACK ČR

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři