5 zásadních novinek, které zkvalitňují veletrhy Go & Regiontour 2018

Tisk Email

Veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour navštívilo loni více než 30 tisíc návštěvníků, kteří měli šanci si prohlédnout stánky 812 vystavujících firem. To je minulostí. Nová koncepce veletrhů 2018 má totiž ambici přilákat ještě více lidí, ale také podpořit veletrh jako unikátní B2B platformu. Součástí veletrhů bude nebývalý odborný program a kvalitní diskusní setkání, které přiblíží řešení aktuálních témat oboru.

  • Více krajů České republiky než v předchozích letech

Jedním z dlouhodobých cílů brněnských veletrhů je podpora národní prezentace cestovního ruchu v regionech České republiky. Nové pojetí tak více podporuje incoming i domácí cestovní ruch. Jedním z hlavních bodů nového konceptu veletrhu je ucelená prezentace všech krajů České republiky. To je i cílem intenzivní spolupráce s Asociací krajů ČR, která byla ztvrzena nově podepsanou víceletou smlouvou o spolupráci. Jsem rad, že již nyní můžeme potvrdit účast více krajů než při předchozím ročníku,“ uvedl ředitel veletrhu Miloň Mlčák. Brno se tak na čtyři dny promění v místo, kde budou moci lidé „procestovat“ Česko.

  • Kvalitní odborný program

Na brněnském výstavišti nebudou chybět ani špičkoví experti z oboru. Veletrhy proto odstartují konferencí na téma „Aktuální podpora cestovního ruchu v regionech a jak dále“. Následovat budou odborné panely. Ty se tematicky zaměří například na témata marketing v cestovním ruchu, certifikace destinačních managementů, systémy kvality služeb v cestovním ruchu, nadregionální spolupráce či vzdělávání pracovníků v daném oboru.

  • Nové rozmístění veletrhů

K Regiontouru se do nejmodernějšího pavilonu P nově přesune veletrh Go, který je zaměřen na výjezdový cestovní ruch. Nově k akci přiroste festivalová část, která kompletně obsadí pavilon F. Díky této kombinaci vzniká nové pojetí veletrhu, které návštěvníkům navíc nabízí zážitkovou část doprovodného programu.

  • Festivalový pavilon: jachta, potápění či jízda na koni

Zážitky pro milovníky cyklistiky, potápění, pěší turistiky, ale také wellness čekají v lednu na zájemce. Festivalový pavilon připraví zážitkový program pro všechny návštěvníky. Zájemci o dovolenou na vodě budou mít jedinečnou příležitost prohlédnout si jachtu, která hned po veletrhu zamíří na moře do Chorvatska. Na své si přijdou i milovníci golfu, bruslení nebo jezdectví na koni. Nachystaný bude i vyšperkovaný dětský koutek. Doprovodný program doplní cestovatelský festival GO kamera a festival krajových specialit a regionálních potravin REGFOODFEST.

  •  Nová tvář tradičních veletrhů

S novým konceptem vznikla i zcela nová komunikační kampaň. Veletrhy získaly nová loga i vizuály. Kampaň přitom cílí na cestovatelské emoce, které každý z cestovatelů uchovává v paměti. Veletrh, který připadá na 18. až 21. ledna 2018, se tak postupně představí celkem s devíti vizuály. Ty osloví rodinu s dětmi, ale třeba i horolezce či milovníky dovolené na vodě.

Zdroj:Veletrhy Brno, a.s.
Výstaviště 405/1
www.bvv.cz


Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři