Víte, jak postupovat při úrazu dítěte?

Tisk Email

Co dělat, když dítě sní jedovatou rostlinu nebo nějakou látku? Jak těmto situacím předcházet?

Pokud chcete znát odpovědi na tyto otázky a získat řadu dalších informací, jak postupovat v důležitých situací týkajících se záchrany lidského života, přihlaste se na seminář „Úrazy a první pomoc u dětí (specifika do cca 6 let)“, který se koná 6. září 2012 od 16:00 do 18:00 hod.

Zkušený pracovník záchranné služby Vám poutavou a zábavnou formou poskytne důležité informace z oblasti první pomoci.

Lékaři, kteří denně zachraňují životy, si velmi dobře uvědomují, že i laická první pomoc může člověku pomoci v přežití a rozhoduje o jeho osudu a kvalitě dalšího života.

Postupy první pomoci se řídí heslem: "Vše, co potřebujete, jsou dvě ruce". K tomu se však musí přidat i ochota pomoci a určitá znalost základních principů první pomoci.

Cena: 300 Kč, AKCE - pokud se přihlásí 2 nebo více účastníků, je cena 250 Kč za osobu. Slevu si vyžádejte e-mailem na kurzy@tyrkys.cz. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Více informací naleznete zde.

TYRKYS, škola cestovního ruchu, s.r.o.

Na Moráni 5, 128 00 Praha 2

Kontakt: 224 916 485

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři:

 COT Business