Jak se chovají zákazníci cestovních kanceláří

Nedávný průzkum Asociace na téma "Jaký typ zájezdu nejčastěji kupujete ?" ukázal s jakými preferencemi nakupujeme zájezdy. S jasnou převahou vyhrála skupina zákazníků, která využívá pro cestování nabídku "last minute" tedy "na poslední chvíli"

  • 23.1.2009
  • Michal Veber

GO a REGIONTOUR 2009 - středoevropské veletrhy cestovního ruchu představí opět nová témata

Veletrhu REGIONTOUR se opětovně účastní všechny kraje ČR, tuzemské regiony, regiony ze zahraničí, incomingové agentury. Na veletrh GO chystají aktuální nabídky všechny významné tuzemské cestovní kanceláře a agentury, zahraniční turistické centrály, zahraniční touroperátoři, cestovatelé i další významné osobnosti. Všechny tyto skutečnosti vytváří z veletrhů GO a REGIONTOUR obchodní a informační centrum cestovního ruchu ve Střední Evropě.

  • 11.12.2008
  • Lenka Čechurová

Valné shromáždění ACK: Ve velkém stylu

Asociace cestovních kanceláří České republiky pojala své letošní Valné shromáždění způsobem přesahujícím běžné výroční zasedání především z hlediska politiky a strategie. O tom svědčilo i obsazení předsednického stolu, za kterým spolu s předsednictvem ACK usedli místopředseda vlády a ministr pro místní rozvoj Jiří Čunek s ředitelem CzechTourism Ing. Rostislavem Vondruškou, ředitel konzulárního odboru MZV JUDr.I.Záleský, ředitel odboru živností MPO Ing.P.Kameník, předseda Podvýboru pro cestovní ruch Senátu ČR Ing. Jan Hajda a viceprezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Ing.Pavel Hlinka.

  • 20.6.2008
  • Lenka Čechurová

Tisková zpráva - Chorvatsko

Asociacecestovních kanceláří České republiky a Chorvatské turistické sdružení odmítajíinformace o výrazném poklesu zájmu o cestování do Chorvatska a rapidním sníženícen zájezdů k Jadranu.

  • 3.6.2008
  • Michal Veber

ACK ČR podporuje kandidaturu Prahy na OH

Asociace cestovních kanceláří České republiky podporuje rozhodnutí pražských radních, kteří dnes rozhodli o kandidatuře Prahy na uspořádání letních olympijských her v roce 2016 nebo 2020.

  • 3.10.2007
  • Michal Veber
Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: