Listopadový Klubový den ACK: novela zákona 159/1999 Sb. a pojištění insolvence

Listopadový Klubový den Asociace cestovních kanceláří České republiky, který se konal 21.11. v Návštěvnickém centru Staropramen, se věnoval hlavně problematice, která hýbe všemi cestovními kancelářemi: co a kdy má přinést avizovaná novela zákona č.159/1999 Sb.

 • 26.11.2012
 • Lenka Čechurová

Zářijový Klubový den ACK: jak je důležité mít informace

Zářijový Klubový den Asociace cestovních kanceláří České republiky, který se konal 26.9. v Pivovaru Kostelec nad Černými lesy, přinesl zajímavé informace pro všechny obory: co chystá CzechTourism pro incoming, dále jak prověřit z dostupných zdrojů kredibilitu obchodního partnera, s čímž souviselo i následné hodnocení uplynulé sezóny ve světle úpadků cestovních kanceláří. Jako potěšení nakonec dostali účastníci čerstvé informace o členských výhodách pro vystavovatele na veletrhu GO 2013, zprávu o současných jednáních ACK ČR v zájmu cestovních kanceláří a agentur a po ukončení odborného programu prohlídku specifického pivovaru-muzea s rautem, který by mohl závidět i čtyřhvězdičkový hotel. „Předskokanem“ programu pro ty, kdo jeli společně autokarem, bylo nahlédnutí do Modrých dveří

 • 17.10.2012
 • Lenka Čechurová

Prezentace Památkové sekce ACK ČR: Lidice je třeba představovat jako prožitek

Sekce Památek a významných turistických cílů ACK ČR již dvaapůl roku umožňuje systematickou spolupráci cestovních kanceláří a vedení památkových apod. objektů. V roce 70. výročí lidické tragedie tak ACK ČR uspořádala prezentaci Památníku Lidice, aby si pracovníci cestovních kanceláří osobně osvěžili a ozřejmili, co všechno tam lze klientům nabídnout a jak to naplánovat, aby prohlídka nebyla ani povinný školní výlet ani maraton, ale zážitek.

 • 18.9.2012
 • Lenka Čechurová

Červnový Klubový den ACK ČR: o novele zákona a užitečných znalostech

Na červnový Klubový den 13.6., pozval Asociaci cestovních kanceláří České republiky její nový přidružený člen, Chateau Zbiroh, rozloučit se před prázdninami a užít si něco z toho, co zámek i skvělý Catering Zbiroh turistům může nabídnout.Aktuální problémy nastínil tajemník ACK ČR Michal Veber ...

 • 13.6.2012
 • Lenka Čechurová

Touroperátoři a retaileři o problémech vzájemné spolupráce

Vzájemné výhrady touroperátorů vůči prodejcům zájezdů a naopak prodejců k tomu, jak jim touroperátoři odvádějí jejich klienty, vedly ACK ČR k tomu, uspořádat historicky první setkání touroperátorské a retailerské sekce, na němž byla probrána hlavní ohniska problémů

 • 31.5.2012
 • Lenka Čechurová

Květnový Klubový den ACK: Ať se kontrolují nekalí podnikavci

Květnový Klubový den Asociace cestovních kanceláří České republiky 23.5. byl zaměřen na zkušenosti z kontrol České obchodní inspekce - téma aktuální a pro cestovní kanceláře zajímavé a ožehavé.

 • 23.5.2012
 • Lenka Čechurová

Business trip ACK: Maďarsko má co nabídnout

Maďarsko má všechny předpoklady být zajímavým cílem pro krátkodobou relaxaci, poznání i rekreaci stále většího počtu českých občanů. Původní enormní hlad po cestách k moři je již poněkud ukojen a turistům včetně generace se vzpomínkami na doby, kdy byl Balaton pro Čechy mořem, je na čase ukázat, že dnes dovolená v Maďarsku vypadá úplně jinak.

 • 8.5.2012
 • Lenka Čechurová
Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: