Meklenbursko – Přední Pomořansko

altMeklenbursko – Přední Pomořansko, země tisíců jezer a země jako stvořená pro letní dovolenou. U nás jsou známé především dvě zdejší destinace: Rujána a Usedom. V Meklenbursku - Předním Pomořansku se ale můžete těšit na mnohem více. Na severu vás potěší 1900 kilometrů pobřeží s nádhernými plážemi, a hned kousek na jih se pak rozprostírá jezerní a říční krajina, jedna s největších v celé Evropě. Ochuzeni nebudete ani o kulturní zážitky, v Meklenbursku – Předním Pomořansku na vás čeká na 2000 parků, zámků a panských domů.

 • 19.8.2013
 • Lenka Čechurová

Tibet - džípem po dálnici Přátelství

Když se řekne  Tibet,většina lidí si představí tajemnou nepřístupnou zemi ze starých cestopisů Hedina či Cybikova, kteří s karavanami jaků a oslů putovali přes nedozímé planiny a nepřístupná horská sedla celé týdny a měsíce. Tibet se od jejich dob značně změnil, i když hory a pláně jsou tam stále a i tu romantiku a tajemno si zde může každý najít.

 • 16.8.2013
 • Lenka Čechurová

Egypt: aktuální doporučení k cestám

altMZV upozorňuje, že ve středu 14.8.2013 v Káhiře přistoupily armádní a policejní složky k vyklízení táborů příznivců bývalého presidenta Morsího. Tato akce se neobešla bez násilných střetů a lze očekávat, že i v nejbližších dnech, nejen ve velkých městech jako je Káhira, Alexandrie, Suez apod., budou nadále probíhat nepokoje a protesty. Lze očekávat jejich násilný průběh.

 • 14.8.2013
 • Lenka Čechurová

Odstartoval GEOFUN - geolokační hra nové generace

GEOFUN logo.Počátkem měsíce srpna byl spuštěn GEOFUN, geolokační hra nové generace určená pro chytré telefony. Právě technická vyspělost chytrých telefonů umožnila vznik této zcela unikátní virtuální hry. Hru je možné vyzkoušet v rámci turistické oblasti Českomoravské pomezí.

 • 12.8.2013
 • Lenka Čechurová

Nový trajektový přístav v Chorvatsku

altRozsáhlé práce na projektu přemístění trajektového přístavu Zadar do přístavu Gaženica jsou v plném proudu. Výstavba nového trajektového přístavu a terminálu pro cestující byla zahájena v květnu r. 2009 a dokončení se předpokládá koncem r. 2013.

 • 30.7.2013
 • Lenka Čechurová

Ráj na jihu Německa

altNa jihu Německa leží jejich třetí moře – je to jezero Bodensee - neboli Bodamské jezero. Tato oblast se pyšní nádherně čistou vodou, překrásnými malebnými městečky a mnoha atraktivitami a možnostmi pro trávení volného času. Navíc se zde stýká hranice hned čtyř států – za jednu dovolenou si tak můžete užít hned ve čtyřech krásných destinacích (Německu, Rakousku, Švýcarsku, Lichtenštejnsku).

 • 22.7.2013
 • Lenka Čechurová

Objevujte s námi rozmanitost německých pláží

altUž vás nebaví přeplněné pláže a nemáte chuť se koupat v moři, jehož teplota je stejná jako ve vyhřívaném bazénu a toužíte po čistých písečných plážích? Pak bychom tu pro vás měli jedno řešení a tajný tip. Vyzkoušejte něco nového, zbavte se předsudků a užijte si ničím nerušené chvilky na německých plážích. Ty toho nabízejí opravdu hodně a uvidíte, že to nakonec bude láska na první pohled.

 • 11.7.2013
 • Lenka Čechurová
Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: