ACK ČR pro své členy – bloggerství a zákoník práce

Dle zveřejněných dat Českého statistického úřadu v minulém roce cestovní ruch opětovně potvrdil, jak je důležitou součástí českého hospodářství, kdy tvořil 2,8 % hrubého domácího produktu. Na výsledku se podílí více jak 228 tisíc osob, což znamená, že téměř každý třiadvacátý Čech pracuje v této oblasti. Přičemž na 13 tisíc pracovníků poskytuje své odborné služby v cestovních kancelářích a agenturách pro zájmy a spokojenost svých klientů.

 • 15.3.2017
 • Martina Košlíková

CK Adventura- inzerát na pracovní pozici: JUNIOR MANAGERA DO ODDĚLENÍ EXOTICKÝCH, POZNÁVACÍCH A INCOMINGOVÝCH ZÁJEZDU.

CK ADVENTURA hledá nového kolegu / kolegyni do realizačního oddělení exotických, poznávacích a incomingových zájezdů na pozici junior managera. Jedná se o zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Nutná je znalost angličtiny, flexibilita, nadšení pro práci v cestovním ruchu. Pozice je vhodná i pro absolventy.

 • 6.1.2017
 • Martina Košlíková

CK DAEN - inzerát na pracovní pozici: prodejce zájezdů

Cestovní kancelář DAEN, která je již na trhu více než 20 let hledá kolegu nebo kolegyni do svých řad na pozici: Prodejce zájezdů Místo výkonu: Praha, Ostrava

 • 27.12.2016
 • Martina Košlíková

NEVÁHEJTE! Poslední příležitost registrace na CZECH TRAVEL MARKET

Nezmeškejte příležitost účastnit se významného mezinárodního kontraktačního veletrhu Czech Travel Market. REGISTRACE odborných návštěvníků na veletrh bude uzavřena již v tento pátek 14. 10. 2016 ve 13:00hod.  

 • 20.10.2016
 • Martina Košlíková

ODBORNÝ SEMINÁŘ: Pomoc při praktickém využívání zákoníku práce

dovolujeme si Vás pozvat na odborný seminář zaměřující se na problematické části zákoníku práce a dalších souvisejících právních předpisů. Seminář o rozsahu 6hod. se zaměřuje na problematická ustanovení právní normy ve vazbě na firemní praxi a soudní rozhodovaní pracovně-právních sporů – včetně platné judikatury. Výklad ihned vždy doplněný praktickým situacemi, které vznikají v personálně-právní praxi.

 • 13.10.2016
 • Martina Košlíková

Pražský hrad - nový východ z Jižních zahrad

Počínaje dnešním dnem 21. srpna 2016 je opět otevřena branka mezi Jižními zahradami a Hradčanským náměstím. Provoz je jednosměrný - pouze východ z Jižních zahrad. Jižní zahrady se však otevřením této branky stávají opět plně průchozími od Opyše až po Hradčanské náměstí.

 • 21.8.2016
 • Michal Veber

Pražský hrad - aktuální informace

Aktuální informace pro průvodce a cestovní kanceláře o průběhu prohlídky na Pražském hradě  V současné době je možné do Pražského hradu vstoupit (vyjít z PH) čtyřmi vchody/východy. z Hradčanského náměstí vstup do Pražského hradu přes IV. nádvoří výstup z Pražského hradu bránou Gigantů V době střídání stráží ve 12 hodin - vstup i výstup přes IV. nádvoří Pražského hradu od Lvího dvora přes Prašný most po Starých zámeckých schodech - doporučujeme zejména pro skupiny studentů a mladší klienty. Odměnou za výstup po schodech je minimální nebo žádná fronta na vstupu do PH od letohrádku královny Anny - při vstupu u Belvedéru je možné možné projít Královskou zahradou (u vstupní kontroly jsou minimální nebo žádné fronty)

 • 18.8.2016
 • Michal Veber
Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: