V Praze otevřen první Friendly Kosher Hotel s kompletními službami pro židovskou klientelu

Největší česká hotelová a incomingová společnost EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. otevřela v Praze první Friendly Kosher Hotel s kompletními službami pro židovskou klientelu.

Pojištění finančních ztrát vyplývajících z úpadku leteckého dopravce

Letošní zářijový krach aerolinek Sky Europe výrazně prodražil dovolenou nejenom tisícům individuálních zákazníků, ale značně poškodil i cestovní kanceláře. Ty musely na své vlastní náklady znovu zaplatit klientům náhradní letecké spoje. S cílem přispět k řešení těchto nepříjemných situací přichází společnost Etics ITP se speciálním produktem pojištění finančních ztrát vyplývajících z úpadku leteckého dopravce (pojištění letenek), které významně přispívá minimalizovat rizika spojená s nákupem letenek.

 • 1.12.2009
 • Lenka Čechurová

UZBEKISTÁN: Omezení provozu na uzbecko – kazašských hraničních přechodech

Dle sdělení Ministerstva zahraničních věcí Uzbekistánu byl s cílem zamezit šíření viru H1N1 omezen provoz na uzbecko-kazašských hranicích. Projíždět smějí jen občané Uzbekistánu a Kazachstánu navracející se zpět do vlasti nebo cestovatelé, kteří budou mít k cestě vážný důvod (pozvání na konference apod.). Opatření se týká všech pozemních hraničních přechodů mezi oběma zeměmi. Ministerstvo zahraničních věcí ČR proto doporučuje českým občanům až do odvolání se pokud možno vyhnout cestování přes zmíněné hraniční přechody.

 • 26.11.2009
 • Michal Veber

Vánoční trhy v Německu

Vánoce se pomalu blíží a Vy se můžete těšit na pohádkové vánoční trhy. Německo je svými překrásnými vánočními trhy tak typické! Nechte se pozvat na návštěvu k sousedům a obdivujte místní vánoční trhy! Ty začínají už poslední víkend v listopadu.

 • 26.11.2009
 • Lenka Čechurová

VII. Adventní prozpěvování

VII. Adventní prozpěvování - Středočeský festival adventních a vánočních tradic se uskuteční ve dnech 29. listopadu - 14. prosince 2009 ve měste Říčany.

 • 26.11.2009
 • Lenka Čechurová

Istrie – ráj pro cyklisty

Istrie již dávno objevila možnost rozšířit svou turistickou nabídku o cykloturistiku, respektive o turistickou cyklistiku, která se stává stále populárnějším turistickým produktem ve světě.

 • 12.11.2009
 • Lenka Čechurová

Projekt na podporu české gastronomie postoupil do další fáze

Projekt na podporu české gastronomie Czech Specials – Ochutnejte Českou republiku! vstupuje do další fáze. Repertoár typických českých a moravských jídel se rozšiřuje o osmdesát receptů. Certifikované restaurace nyní mají také větší výběr z národních specialit – vedle svíčkové budou moci nabízet třeba klasické vepřo knedlo zelo, bramboráky nebo rajskou omáčku.

 • 11.11.2009
 • Lenka Čechurová
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: