Pozvánka na prezentaci sekce památek a významných turistických cílů ACK ČR

Dovolujeme si Vás pozvat na první prezentaci sekce památek a významných turistických cílů pro cestovní kanceláře a cestovní agentury, která se bude konat dne 17. března od 11 hodin v koncertním sále v Domě U Kamenného zvonu, Staroměstské náměstí 13, Praha 1.

Asociace cestovních kanceláří založila sekci památek a významných turistických cílů.

Na představenstvu Asociace cestovních kanceláří České republiky byla dne 10. února založena sekce Památek a významných turistických cílů. Členy sekce budou památky a turistické cíle (např. hrady, zámky, muzea, galerie, botanické a zoologické zahrady, skanzeny a další významné turistické cíle a atraktivity cestovního ruchu) v České republice vhodné pro rozvoj incomingového a domácího cestovního ruchu.

 • 11.3.2010
 • Eva Mráčková

Keňa - oficiální vyjádření k současné povodňové situaci v Samburu

Zastoupení Keňské turistické centrály pro Střední Evropu se sídlem v Praze si dovoluje informovat o aktuální situaci povodní v lokalitě Samburu v Keni.

 • 10.3.2010
 • Lenka Čechurová

Rakouská národní turistická centrála informuje

Na základě častých dotazů týkajících se pozvánek na různé rakouské workshopy a akce, které nejsou organizovány firmou Österreich Werbung, informujeme, že oficiální  Rakouský workshop se bude konat ve středu 14. dubna 2010 v Praze. Pozvánky na Workshop se budou rozesílat v první polovině března. Tradičně v předstihu opět obržíte i tištěný katalog s profily 50 partnerů z celého Rakouska v českém jazyce.

 • 5.3.2010
 • Lenka Čechurová

Asociace odmítá tvrzení médií ohledně Chorvatska

Asociace cestovních kanceláří České republiky je znepokojena včerejším článkem ze serveru novinky.cz „Rus s babuškou je lepší než sto Čechů, stěžují si Chorvati“ a dnešním článkem ze serveru AHA online.cz "Chorvaté: Tvrdý útok na Čechy - Jsme prý horší než Rusové!"

 • 2.3.2010
 • Lenka Čechurová

Klubový den ACK: Jak rozhýbat internet

Únorový Klubový den ACK ČR byl věnován internetu, tedy fenoménu dnešní doby, který postupně mění svět cestovního ruchu, a kdo nezareaguje adekvátně a včas, bude brzy působit jako retro pro pamětníky.

 • 1.3.2010
 • Lenka Čechurová

LIBYE: Zastavení vydávání víz občanům zemí schengenského prostoru

Dne 14.2.2010 libyjská strana rozhodla o zastavení vydávání víz občanům zemí schengenského prostoru. Do Libye nebudou vpouštěni ani občané s dříve vystavenými a platnými krátkodobými vízy. Držitelé dlouhodobých/rezidentních libyjských víz budou řešeni případ od případu (s nejistým výsledkem). Na držitele diplomatických pasů se opatření nemá vztahovat.

 • 16.2.2010
 • Eva Mráčková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: