Záhřeb – Festival pohyblivých obrázků

Hlavní město Chorvatska je od 17. do 23. října hostitelem Záhřebského filmového festivalu. Má na programu filmy, které nemusí být komerčně úspěšné a mohou to být filmy uměleckého charakteru. Ale přesto se díla, promítnutá na Záhřebském filmovém festivalu skoro vždy stanou hity, které si seriózní filmové publikum oblíbí.

Den Středočeského kraje 28. října 2010

Při příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu budou zdarma zpřístupněna muzea, galerie a další kulturní instituce Středočeského kraje, včetně jejich poboček. Pro návštěvníky bude připraven bohatý doprovodný program.

 • 15.10.2010
 • Lenka Čechurová

Říjnový Klubový den ACK ČR: Čím lákat turisty

Říjnový Klubový den ACK byl opravdovou lahůdkou spojenou se zcela mimořádnou událostí. Byl na něm představen významný projekt pro program turistů v letní sezóně v Praze – Pražské Barokní slavnosti a vůbec poprvé v moderní době veřejně předvedena barokní opera Facetum Musicum.

 • 15.10.2010
 • Eva Mráčková

PREZENTACE SEKCE PAMÁTEK NA ZÁMKU JEMNIŠTĚ

Dne 9.9.2010 se uskutečnila za hojné návštěvy členů ACK ČR i médií další z prezentací Sekce památek a významných turistických cílů - návštěva zámku Jemniště v okrese Benešov. Osobně nás přivítal majitel zámku pan Jiří Sternberg.

 • 11.10.2010
 • Eva Mráčková

Chlouba Prahy, Staroměstský orloj, oslaví 600. narozeniny v sobotu 9. října 2010

Staroměstský orloj, středověké astronomické hodiny, které patří k nejznámějším památkám Prahy, oslaví v sobotu 9. října své 600. narozeniny. Na počest tohoto významného jubilea se odehraje vizuální projekce (video-mapping) přímo na jižní stranu budovy Staroměstské radnice, kde je orloj umístěn. Jednotlivé části projekce představí divákům významné kapitoly z dějin této památky.

 • 7.10.2010
 • Eva Mráčková

FRANCIE: Celostátní stávka

MZV ČR upozorňuje, že na 12.10.2010 je plánována ve Francii celostátní rozsáhlá stávka, která má postihnout zejména všechny druhy hromadné dopravy, státní správu a služby. Stávka může být prodloužena na další den, resp. dny.

 • 7.10.2010
 • Eva Mráčková

Jak vytěžit z členství v ACK maximum pro svou firmu

Zářijový Klubový den ACK byl doslova „z vlastního soudku“. Ke shrnutí aktuálních i stále platných upozornění na to, jaké výhody mohou firmy z členství v ACK čerpat pro sebe, došlo totiž na pozvání přidruženého člena ACK – Plzeňského Prazdroje a.s. přímo v Pivovaru Velké Popovice.Co členům  nabídne ACK ? Ta ze svého soudku tentokrát vytáhla přehled toho hlavního, co mohou členové využít pro svoji komerci a propagaci. A nebylo toho málo. Telegraficky to shrnul tajemník ACK Michal Veber, kterého doplňovali organizátoři prezentovaných akcí. Toho aktuálního je totiž opravdu hodně

 • 27.9.2010
 • Lenka Čechurová
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: