Den Středočeského kraje 28. října 2010

Při příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu budou zdarma zpřístupněna muzea, galerie a další kulturní instituce Středočeského kraje, včetně jejich poboček. Pro návštěvníky bude připraven bohatý doprovodný program.

Říjnový Klubový den ACK ČR: Čím lákat turisty

Říjnový Klubový den ACK byl opravdovou lahůdkou spojenou se zcela mimořádnou událostí. Byl na něm představen významný projekt pro program turistů v letní sezóně v Praze – Pražské Barokní slavnosti a vůbec poprvé v moderní době veřejně předvedena barokní opera Facetum Musicum.

 • 15.10.2010
 • Eva Mráčková

PREZENTACE SEKCE PAMÁTEK NA ZÁMKU JEMNIŠTĚ

Dne 9.9.2010 se uskutečnila za hojné návštěvy členů ACK ČR i médií další z prezentací Sekce památek a významných turistických cílů - návštěva zámku Jemniště v okrese Benešov. Osobně nás přivítal majitel zámku pan Jiří Sternberg.

 • 11.10.2010
 • Eva Mráčková

Chlouba Prahy, Staroměstský orloj, oslaví 600. narozeniny v sobotu 9. října 2010

Staroměstský orloj, středověké astronomické hodiny, které patří k nejznámějším památkám Prahy, oslaví v sobotu 9. října své 600. narozeniny. Na počest tohoto významného jubilea se odehraje vizuální projekce (video-mapping) přímo na jižní stranu budovy Staroměstské radnice, kde je orloj umístěn. Jednotlivé části projekce představí divákům významné kapitoly z dějin této památky.

 • 7.10.2010
 • Eva Mráčková

FRANCIE: Celostátní stávka

MZV ČR upozorňuje, že na 12.10.2010 je plánována ve Francii celostátní rozsáhlá stávka, která má postihnout zejména všechny druhy hromadné dopravy, státní správu a služby. Stávka může být prodloužena na další den, resp. dny.

 • 7.10.2010
 • Eva Mráčková

Jak vytěžit z členství v ACK maximum pro svou firmu

Zářijový Klubový den ACK byl doslova „z vlastního soudku“. Ke shrnutí aktuálních i stále platných upozornění na to, jaké výhody mohou firmy z členství v ACK čerpat pro sebe, došlo totiž na pozvání přidruženého člena ACK – Plzeňského Prazdroje a.s. přímo v Pivovaru Velké Popovice.Co členům  nabídne ACK ? Ta ze svého soudku tentokrát vytáhla přehled toho hlavního, co mohou členové využít pro svoji komerci a propagaci. A nebylo toho málo. Telegraficky to shrnul tajemník ACK Michal Veber, kterého doplňovali organizátoři prezentovaných akcí. Toho aktuálního je totiž opravdu hodně

 • 27.9.2010
 • Lenka Čechurová

INDIE: Sportovní hry Commonwealthu v Dillí - upozornění

Ministerstvo zahraničních věcí ČR upozorňuje české občany, že ve dnech 3. - 14. 10. 2010 se v hlavním městě Dillí budou konat "Commonwealth Games" (Sportovní hry Commonwealthu). Po dobu konání her bude silně omezena doprava v centru města a jeho okolí.

 • 22.9.2010
 • Eva Mráčková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: