Nabídka vzdělávání v PB – Vyšší odborné škole a Střední škole managementu, s.r.o. s 10% partnerskou slevou

Vážení partneři, rádi bychom Vám nabídli možnost studia na naší PB - Vyšší odborné škole a Střední škole managementu, s.r.o., a to za velmi výhodných podmínek.

TZ: V PVA EXPO PRAHA se scházejí odborníci z oblasti cestovního ruchu

(24. října 2016, Praha) Ve dnech od 24. do 25. října 2016 probíhá v areálu PVA EXPO PRAHA 1. ročník mezinárodního odborného kontraktačního veletrhu cestovního ruchu - CZECH TRAVEL MARKET.

 • 24.10.2016
 • Martina Košlíková

NEVÁHEJTE! Poslední příležitost registrace na CZECH TRAVEL MARKET

Nezmeškejte příležitost účastnit se významného mezinárodního kontraktačního veletrhu Czech Travel Market. REGISTRACE odborných návštěvníků na veletrh bude uzavřena již v tento pátek 14. 10. 2016 ve 13:00hod.  

 • 20.10.2016
 • Martina Košlíková

Jaká změna smlouvy o zájezdu zakládá zákazníkovi právo na odstoupení od smlouvy a jaká ještě ne?

Jedním z problémů, kterému se nevyhne žádná cestovní kancelář, je náhlý výskyt potřeby změnit po uzavření smlouvy o zájezdu, avšak ještě před jeho zahájením, určitou vlastnost zájezdu. Může se jednat o změnu v termínu či času transportu, změnu v ubytování, stravování, změnu v odborném programu, změnu v průvodcovských službách nebo jakoukoli jinou změnu, kterou přináší barevná praxe. Jelikož různé změny mohou mít různý dopad na práva zákazníků, není s podivem, že bývám v této otázce cestovními kancelářemi často konzultována. V říjnovém okénku se pokusím naznačit základní kritéria, která by cestovní kancelář měla vzít v úvahu při posouzení, jaké dopady bude mít konkrétní změna na její postup vůči zákazníkovi a na právo zákazníka odstoupit od smlouvy.

 • 17.10.2016
 • Martina Košlíková

ODBORNÝ SEMINÁŘ: Pomoc při praktickém využívání zákoníku práce

dovolujeme si Vás pozvat na odborný seminář zaměřující se na problematické části zákoníku práce a dalších souvisejících právních předpisů. Seminář o rozsahu 6hod. se zaměřuje na problematická ustanovení právní normy ve vazbě na firemní praxi a soudní rozhodovaní pracovně-právních sporů – včetně platné judikatury. Výklad ihned vždy doplněný praktickým situacemi, které vznikají v personálně-právní praxi.

 • 13.10.2016
 • Martina Košlíková

1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny ČR poděkovala Fóru cestovního ruchu ČR

1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny ČR Jaroslava Pokorná Jermanová poděkovala Fóru cestovního ruchu České republiky za možnost zúčastnit se Členské schůze FCR, která se odehrála 7. září 2016.

 • 27.9.2016
 • Martina Košlíková

Předseda FCR jednal s 1. místopředsedou vlády o problematice CR

Předseda Fóra cestovního ruchu České republiky Viliam Sivek se dne 16. září 2016 zúčastnil Konference a veletrhu k EET v Brně, kterou pořádal SOCR ve spolupáci s Ministerstvem financí ČR. Během této příležitosti informoval předseda Fóra cestovního ruchu ČR 1. místopředsedu vlády a ministra financí Andreje Babiše o aktuální problematice cestovního ruchu v České republice.

 • 16.9.2016
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: