Zpráva českým turistům: Pro vstup do Chorvatska stačí občanský průkaz

V návaznosti na nepravdivé informace, které jsou zveřejněné v některých českých médiích týkající se dokladů potřebných k překročení chorvatské hranice, dovolujeme si Vás tímto informovat, že je Chorvatsko řádným členem Evropské unie od roku 2013, čímž byly zrušeny celní formality na silničních a železničních hraničních přechodech se Slovinskem a Maďarskem a kontrolují se pouze cestovní identifikační doklady. Zároveň, na všech chorvatských letištích a v přístavech občané EU prochází zjednodušenou kontrolou.

Na chorvatskou pláž i se čtyřnohým kamarádem!

Chorvatsko, stále oblíbená destinace českých turistů, láká svou výhodnou dojezdovou vzdáleností, kdy za pár hodin dorazíte ke krásnému moři, kam s vámi proto může i čtyřnohý kamarád. Smí ale na všechny pláže? Ve spolupráci s Chorvatským turistickým sdružením Asociace cestovních kanceláří ČR připravila krátký informační přehled pláží, kde můžete trávit vaší dovolenou i s psím doprovodem.

 • 30.5.2017
 • Martina Košlíková

Pozvánka na odborný seminář: Jak účinně reagovat na reklamace, hrozby medializací a kritiku na sociálních sítích

Upozorňujeme, že seminář je plně obsazen. Bez předchozího potvrzení registrace ze sekretariátu Asociace nebude účast možná. Letní sezona a s ní i reklamace klientů se blíží. Jak správně řešit reklamace podle nejnovějších zákonů? Jak se efektivně vyrovnat s výhrůžkami medializací a zvládnout kritiku na sociálních sítích? Přednášejí a diskusi vedou přední odborníci v této oblasti.

 • 24.5.2017
 • Martina Košlíková

CK Adventura- inzerát na pracovní pozici: ON-LINE MARKETING A SPRÁVA WEBU

Oddělení propagace a marketingu u CK Adventura čeká obměna. Nabízí volnou pozici pro kolegu nebo kolegyni, kterým je náš způsob cestování blízký a chtěli by se podílet na jejich propagaci.

 • 24.5.2017
 • Martina Košlíková

Co dělat, když... dítě cestuje bez doprovodu svých rodičů?

Posíláte děti do zahraničí bez doprovodu zákonných zástupců a váháte, zda potřebuje s sebou písemný souhlas nebo nějaký doklad?

 • 17.5.2017
 • Martina Košlíková

Poradna ACK ČR na portále Novinky.cz pokračuje!

Jsme rádi, že i letos pokračuje úspěšná spolupráce s portálem Novinky.cz! Opětovně můžete nalézet rady a tipy na cestování v sekci Poradna ACK ČR!

 • 17.5.2017
 • Martina Košlíková

Czech Travel Market: Zarezervujte si své místo včas

Nezmeškejte příležitost účastnit se významného mezinárodního kontraktačního veletrhu Czech Travel Market. I letos je partnerem Asociace cestovních kanceláří ČR!

 • 17.5.2017
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: