CK DAEN - inzerát na pracovní pozici: prodejce zájezdů

Cestovní kancelář DAEN, která je již na trhu více než 20 let hledá kolegu nebo kolegyni do svých řad na pozici:
Prodejce zájezdů
Místo výkonu: Praha, Ostrava

Členská CK hledá: managera cyklistických zájezdů v Evropě

Členská CK Adventura hledá kolegu na pozici managera cyklistických zájezdů v Evropě

 • 4.11.2016
 • Martina Košlíková

Nabídka vzdělávání v PB – Vyšší odborné škole a Střední škole managementu, s.r.o. s 10% partnerskou slevou

Vážení partneři, rádi bychom Vám nabídli možnost studia na naší PB - Vyšší odborné škole a Střední škole managementu, s.r.o., a to za velmi výhodných podmínek.

 • 27.10.2016
 • Martina Košlíková

TZ: V PVA EXPO PRAHA se scházejí odborníci z oblasti cestovního ruchu

(24. října 2016, Praha) Ve dnech od 24. do 25. října 2016 probíhá v areálu PVA EXPO PRAHA 1. ročník mezinárodního odborného kontraktačního veletrhu cestovního ruchu - CZECH TRAVEL MARKET.

 • 24.10.2016
 • Martina Košlíková

NEVÁHEJTE! Poslední příležitost registrace na CZECH TRAVEL MARKET

Nezmeškejte příležitost účastnit se významného mezinárodního kontraktačního veletrhu Czech Travel Market. REGISTRACE odborných návštěvníků na veletrh bude uzavřena již v tento pátek 14. 10. 2016 ve 13:00hod.  

 • 20.10.2016
 • Martina Košlíková

Jaká změna smlouvy o zájezdu zakládá zákazníkovi právo na odstoupení od smlouvy a jaká ještě ne?

Jedním z problémů, kterému se nevyhne žádná cestovní kancelář, je náhlý výskyt potřeby změnit po uzavření smlouvy o zájezdu, avšak ještě před jeho zahájením, určitou vlastnost zájezdu. Může se jednat o změnu v termínu či času transportu, změnu v ubytování, stravování, změnu v odborném programu, změnu v průvodcovských službách nebo jakoukoli jinou změnu, kterou přináší barevná praxe. Jelikož různé změny mohou mít různý dopad na práva zákazníků, není s podivem, že bývám v této otázce cestovními kancelářemi často konzultována. V říjnovém okénku se pokusím naznačit základní kritéria, která by cestovní kancelář měla vzít v úvahu při posouzení, jaké dopady bude mít konkrétní změna na její postup vůči zákazníkovi a na právo zákazníka odstoupit od smlouvy.

 • 17.10.2016
 • Martina Košlíková

ODBORNÝ SEMINÁŘ: Pomoc při praktickém využívání zákoníku práce

dovolujeme si Vás pozvat na odborný seminář zaměřující se na problematické části zákoníku práce a dalších souvisejících právních předpisů. Seminář o rozsahu 6hod. se zaměřuje na problematická ustanovení právní normy ve vazbě na firemní praxi a soudní rozhodovaní pracovně-právních sporů – včetně platné judikatury. Výklad ihned vždy doplněný praktickým situacemi, které vznikají v personálně-právní praxi.

 • 13.10.2016
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: