Velikonoce v Muzeu hlavního města Prahy

altMuzeum hlavního města Prahy pořádá jako každý rok v rámci velikonočních svátků v hlavní budově muzea a v Zámeckém areálu Ctěnice bohatý program. Na Velikonoční pondělí bude otevřeno v hlavní budově muzea od 9 do 18 hodin, v Zámeckém areálu Ctěnice a Podskalské celnici na Výtoni od 10 do 18 hodin. Pražské věže budou mít otevřeno od 10 do 22 hodin.

Poděkování Makedonské ambasády za spolupráci při prezentaci Makedonie

altAsociace cestovních kanceláří ČR a Velvyslanectví Makedonské republiky uspořádaly 13. března 2014 prezentaci Makedonie v restaurantu Arrosto v Praze. Velvyslanec Makedonské republiky J.E. Paskal Stojcheski zaslal předsedovi Viliamu Sivekovi děkovný dopis, který naleznete v příloze ZDE.

 • 1.4.2014
 • Lenka Čechurová

Trojská botanická zahrada zahajuje jubilejní sezónu

altBotanická zahrada hl. města Prahy tradičně začíná sezónu výstavou orchidejí, která proběhla v březnu, oficiální začátek sezóny je ale odstartován datem 1. dubna. Pro své návštěvníky chystá trojská botanická zahrada nejedno překvapení, aby ne, letošní rok je pro zahradu jubilejním, a to hned dvakrát.

 • 28.3.2014
 • Lenka Čechurová

Známe klíčové problémy v cestovním ruchu!

(Praha, 26. března 2014) Asociace cestovních kanceláří České republiky řeší v současné době několik klíčových problémů, které mají velmi vážný dopad na práci cestovních kanceláří a agentur. Mezi nejvážnější z nich patří politicky nekorektní komentáře k situaci na Ukrajině a nesoulad nového Občanského zákoníku se zákonem č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu.

 • 26.3.2014
 • Lenka Čechurová

GASK - vernisáže nových výstav

altOd 1. března je Galerie Středočeského kraje GASK opět v provozu. Již v sobotu 5. dubna proběhnou vernisáže nových výstav a u příležitosti slavnostního zahájení zahraje Sonja Vectomov svou 11 minutovou symfonii (zpěv, housle a elektronický orchestr).

 • 24.3.2014
 • Lenka Čechurová

Probouzení Kutné Hory 2014 – Tentokrát po stopách kutnohorských zvonařů a zvoníků

altJiž podeváté budeme slavnostně „probouzet“ turistickou sezónu v Kutné Hoře k životu, tentokrát se vydáme po stopách kutnohorských zvoníků a zvonařů.

 • 24.3.2014
 • Lenka Čechurová

Regensburg – historická metropole plná života

altRegensburg, nádherné historické město na Dunaji, nabízí fantastický pohled na více než 2000 let starou historii. Regensburg je druhým nejstarším městem Německa a pátým největším v Bavorsku. V roce 2006 bylo historické centrum společně se čtvrtí Stadtamhof  zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO. Regensburg je však lákavým turistickým cílem nejen díky svým historickým památkám.

 • 21.3.2014
 • Lenka Čechurová
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: