SOCR ČR - Snídaně s novináři

Podle aktuálního  průzkumu od 40 ruských touroperátorů je hlavní příčinnou poklesu zájmu Rusů o cestování především 20% devalvace rublu a až poté stávající politická situace. Ještě před rokem se kurz pohyboval na úrovni 39 rublů za euro. Dnes se pohybuje na úrovni 49,5 rublů za euro. Rusové cestují rádi a hodně.

Trojská botanická zahrada bude přes léto patřit také sochám

V trojské botanické zahradě budou na přelomu jara a léta návštěvníci venkovních expozic obdivovat nejen zajímavé a vzácné exempláře rostlin, ale také skulptury zhotovené pány Čestmírem Suškou a Lukášem Raisem.

 • 17.4.2014
 • Lenka Čechurová

Přehled výstav a aktivit muzea skla a bižuterie - květen 2014

altPřinášíme Vám přehled aktivit Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou na měsíc květen 2014 a zároveń Vás tímto zveme k jeho návštěvě.

 • 14.4.2014
 • Lenka Čechurová

Botanická zahrada hl. m. Prahy – program květen 2014

altBotanická zahrada hlavního města Prahy zve všechny zájemce k návštěvě. Bližší informace o květnovém programu naleznete níže.

 • 10.4.2014
 • Lenka Čechurová

Velikonoce v Muzeu hlavního města Prahy

altMuzeum hlavního města Prahy pořádá jako každý rok v rámci velikonočních svátků v hlavní budově muzea a v Zámeckém areálu Ctěnice bohatý program. Na Velikonoční pondělí bude otevřeno v hlavní budově muzea od 9 do 18 hodin, v Zámeckém areálu Ctěnice a Podskalské celnici na Výtoni od 10 do 18 hodin. Pražské věže budou mít otevřeno od 10 do 22 hodin.

 • 1.4.2014
 • Lenka Čechurová

Poděkování Makedonské ambasády za spolupráci při prezentaci Makedonie

altAsociace cestovních kanceláří ČR a Velvyslanectví Makedonské republiky uspořádaly 13. března 2014 prezentaci Makedonie v restaurantu Arrosto v Praze. Velvyslanec Makedonské republiky J.E. Paskal Stojcheski zaslal předsedovi Viliamu Sivekovi děkovný dopis, který naleznete v příloze ZDE.

 • 1.4.2014
 • Lenka Čechurová

Trojská botanická zahrada zahajuje jubilejní sezónu

altBotanická zahrada hl. města Prahy tradičně začíná sezónu výstavou orchidejí, která proběhla v březnu, oficiální začátek sezóny je ale odstartován datem 1. dubna. Pro své návštěvníky chystá trojská botanická zahrada nejedno překvapení, aby ne, letošní rok je pro zahradu jubilejním, a to hned dvakrát.

 • 28.3.2014
 • Lenka Čechurová
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: