POZOR! Přihláška do I. ročníku soutěžní přehlídky tištěných turisticko propagačních materiálů o „Turistickou informaci roku 2016“ a „Zpravodaj roku 2016“

Zlatý pruh Polabí, o.p.s., A.T.I.C. ČR spolu s VLL, a.s., ČCCR, SMO, ACK ČR, ATUR CZ a partnery vypisuje I. ročník soutěže „O turistickou informaci roku 2016“ a „Zpravodaj roku 2016“.

Jde o soutěžní přehlídku turistiko-propagačních materiálů (tiskovin) v českém jazyce, která bude probíhat v rámci veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY dne 21. 4.- 24. 4. 2016 v Lysé nad Labem ve vybraných kategoriích.

ACK ČR a ČOI přispívají ke zvýšení ochrany klientů cestovních kanceláří

19.2. vydala ČOI závěrečnou zprávu z kontrol cestovních kanceláří a agentur za rok 2015. Zjištěné výsledky představují dobrou zprávu pro spotřebitele: většina nabídky je v pořádku a většina reklamací je řešena v souladu s předpisy.

 • 22.2.2016
 • Eva Mráčková

Osobností cestovního ruchu se opět po 10 letech stal Viliam Sivek

Praha, veletrh Holiday World, 18.2.2016 – Prestižní ocenění Osobnost cestovního ruchu - Holiday World Award za rok 2015 převzal dnes na slavnostním zahájení veletrhu Holiday World Viliam Sivek, generální ředitel Sivek Hotels, předseda Fóra cestovního ruchu a předseda Asociace cestovních kanceláří. Zvolila jej porota složená z předních odborníků v cestovním ruchu. Titul Osobnost cestovního ruchu získal již podruhé, a to přesně po 10 letech.

 • 18.2.2016
 • Martina Košlíková

Jak nenarazit v pracovně právních vztazích

Sazby pokut letos silně přitvrdily. Proto ACK ČR soustavně seznamuje členy, jak se vypořádat s novými povinnostmi i se situacemi, kde nejčastěji hrozí riziko. Tentokrát v pracovním právu.

 • 15.2.2016
 • Eva Mráčková

Newsletter Národního turistického úřadu Dominikánské republiky

Nabízíme vám aktuální newsletter Národního turistického úřadu Dominikánské republiky.

 • 12.2.2016
 • Martina Košlíková

Nové cíle turistů: Tádžikistán

V rámci 1. zasedání česko-tádžické Meziresortní stálé pracovní skupiny pro hospodářskou a průmyslovou spolupráci (MSPS) se setkal tajemník Asociace Michal Veber s Nazarzodou Rizo Shodikem, náměstkem předsedy Výboru pro mládež, sport a cestovní ruch při vládě Republiky Tadžikistán.

 • 28.1.2016
 • Martina Košlíková

TTG Travel Awards 2015: Hlasujte pro své favority v cestovním ruchu

Odborné noviny pro cestovní ruch TTG Czech pořádají prestižní anketu TTG Travel Awards již poosmnácté. Hlasování probíhá od 14. ledna do 3. února 2016. Nejlepší subjekty našeho cestovního ruchu můžete hodnotit v 16 kategoriích.

 • 28.1.2016
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: