Představen nový propagační spot Chorvatského turistického sdružení

Na veletrhu World Travel Market (WTM) v Londýně byl v rámci chorvatského stánku premiérově uveden nový propagační spot Chorvatského turistického sdružení. Nový propagační spot se natáčel na různých typických lokalitách v Chorvatsku a vystupuje v něm 10 známých a slavných osobností ze světa sportu a umění, mezi nimiž jsou Luka Modrić, Ivan Rakitić, Mario Mandžukić, Mateo Kovačić, Dejan Lovren, Dario Šarić, Marin Čilić, duo 2Cellos, Maksim Mrvica a Zrinka Cvitešić.

Invia hledá: inzeráty na pracovní pozice

Invia hledá nové kolegy / kolegyně do několika pozic napříč Českou republikou.

 • 23.10.2017
 • Martina Košlíková

Řím - Věčná lákadla věčného města

Ne nadarmo je Řím považován za kolébku civilizace, vždyť podle archeologických nálezů zde existovalo osídlení již 16. století před narozením Krista. Hlavní město dávného impéria je dodnes magnetem na cestovatele a dědictví po předcích se zde proměnilo v turistický kapitál.

 • 12.10.2017
 • Martina Košlíková

Dolomity - Historie ve stínu velikánů

Italská strana Alp není jen krásným místem plným jezer, cyklostezek a turistických tras, ale také oblastí, kde se psaly dějiny. Zdejší kopcovitý terén byl ze strategického hlediska odjakživa stvořený k výstavbě hradů a pevností. Dnes můžete navštívit krásně zrekonstruovaná místa, kudy doslova kráčela historie.

 • 2.10.2017
 • Martina Košlíková

Tyrolsko - Horské vábení

Podzimní Alpy zažívají cestovatelskou renesanci a není se čemu divit. V podhůří zdejších velikánů si lze užít tu pravou atmosféru nastupujícího podzimu, se všemi jeho plískanicemi i krbem s praskajícím dřevem. A k tomu všemu si užívat luxusu německého i rakouského standardu.

 • 25.9.2017
 • Martina Košlíková

Skopje - Hrdé město

Každé město má svého ducha, svůj genius loci. To platí i v případě makedonské metropole Skopje. Historie místa byla poznamenána staletími nadvlády různých říší a dozvuky těchto tahanic z minulosti nese město na svých bedrech dodnes. Přesto má neopakovatelnou atmosféru.

 • 21.9.2017
 • Martina Košlíková

Click2Claim- inzerát na pracovní pozici: Obchodní zástupce

Click2Clam hledá obchodního zástupce - Chyťte se šance! Jsme přátelská firma zabývající se nepravidelnostmi v letecké dopravě. Jste člověk, který rád pečuje o partnery a dokáže vytvářet dlouhodobou spolupráci? Chcete se přidat k firmě, která je na vlně úspěchu? Pokud ano, pak hledáme právě Vás.

 • 29.8.2017
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: